Esi motivēts, bet īsti nezini, ko darīt? Ar ko sākt?

Tā ir parastā problēma pēc semināru apmeklējuma vai kādas grāmatas izlasīšanas. Tāpēc mēs neaicinām Tevi uz semināriem. Tev ir jāatrisina sava situācija, nevis 50 cilvēku grupas situācija.

Mēs Tev piedāvājam privātu mijiedarbību Tavu mērķu sasniegšanai

Mēs varam Tavam abstraktajam uzdevumam “Gribu kļūt turīgs ātri!” iedot konkrētību. Varam Tev iedot radošo programmu. Strādāt kopā ar Tevi līdz rezultātu sasniegšanai. Atklāt Tavas spējas un talantus. Izvērtēt Tavu idejas dzīvotspēju un izveidot idejas īstenošanas plānu.

Pirmā iepazīšanās – bez maksas

Pirmā 15 minūšu iepazīšanās saruna ar kādu no mūsu komandas caur Skype vai WhatsApp tiek piedāvāta par brīvu. Jo Tu taču nezini, vai mēs varam Tev kā palīdzēt. Ja vēlēsies turpināt sadarbību, mēs esam gatavi saņemt par to atlīdzību, kuras apjoms atkarīgs no uzdevuma. Cik Tu būtu gatavs samaksāt, lai ar pārņemto pieredzi nopelnītu 10 tūkstošus eiro jau pēc dažiem mēnešiem?

Kāpēc privāta sadarbība, nevis semināri?

Mēs zinām daudzus gadījumus, kad cilvēki noklausās semināru, ir sajūsmā un… neko nedara. Tāpēc, ja tiešām vēlies rezultātu, būsim Tev kā treneri, kuri sniegs pieredzējušu skatījumu no malas un palīdzēs tikt uz priekšu.

Kāpēc nepieciešama samaksa?

Atsevišķās tēmās mūsu cilvēki ir gatavi nodot Tev zināšanas arī pilnīgi bez maksas, ja vien Tu būsi gatavs mācīties. Tomēr pasaulē pastāv bumeranga princips. Proti, ja Tu kaut ko saņem no apkārtējās pasaules par “paldies”, tad, ļoti iespējams, no saviem klientiem arī saņemsi vien “paldies”. Bet Tu taču vēlies nopelnīt, vai ne?

Kas mēs esam?

Esam pieredzējuši uzņēmēji, kas gatavi dalīties savā pieredzē un plašajos kontaktos ar topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem.

Kā pieteikties?

Piesakies šeit, norādi tēmu un vienosimies par privātās sarunas laiku. Uz veiksmīgu sadarbību!