Pasīvie ienākumi
izlasāms 3 min

Vergs vai brīvais cilvēks?

02.01.2017.

Vai cilvēku, kam ir daudz naudas, bet nemaz nav brīva laika, var uzskatīt par veiksmīgu un brīvu?


Protams, arī slimu un vientuļu miljonāru nevar tā īsti uzskatīt par veiksmīgu. Mūsuprāt, visam ir jābūt līdzsvarā. Finansiāli brīvam cilvēkam ir pieejama gan nauda, gan laiks. Iespējams, daudzi apskaužami lielu algu saņēmēji ir vien bagāti vergi, kas no rīta līdz vēlam vakaram atstrādā savus lielos ienākumus.

Kāds ir Tavs plāns, lai kļūtu finansiāli brīvs?

Vai Tev ir izvēle darīt to, ko Tu vēlies, tieši tajā brīdī, kad Tu to vēlies? Šādu dzīvesveidu var nodrošināt tikai pasīvie ienākumi. Naudas plūsma, kuru Tu iegūsti, neveicot kādu konkrētu darbu. Naudas plūsma, kas rodas no iepriekš padarīta darba, iegūta īpašuma vai uzkrāta kapitāla.

Vai ar 20 tūkstošiem eiro mēnesī kas mainītos Tavā dzīvē?

Ir vairāki veidi, kā nākotnē gūt ienākumus no tā darba, kas tiek izdarīts šodien. Lielākā sabiedrības daļa naudas pelnīšanu asociē ar sava darba ieguldīšanu apmaiņā pret tūlītēju samaksu. Šādi cilvēki ir pieraduši strādāt. Tikai retais aizdomājas, ka pastāv vēl daudz labākas iespējas nopelnīt naudu nekā mainīt savu laiku pret šo naudu. Tie, kas ir sapratuši pasīvo ienākumu avotu izdevību ilgtermiņā, ir gatavi investēt naudu un laiku tagad, lai dažos gados uzbūvētu uzņēmumu, kas spētu augt un attīstīties, un ienest stabilu peļņu.

Ar ko sākt?

Vispirms jau jānomaina sava domāšana un jāizveido stratēģija. Nauda neaug kokos; tā nāk caur cilvēkiem, ja Tu atrisini viņu vajadzības. Jo vairāk tādu cilvēku būs, jo vairāk Tev būs naudas.

Ja vēlies, varam Tevi iepazīstināt ar dažādiem biznesa modeļiem. Kā jau Tu saprati, vislabākais ir bizness, kurš atrisinātu faktiski jebkura cilvēka sadzīviskās vajadzības. Ir dažādi varianti. Mēs Tev varam parādīt soli pa solim, kā izveidojama sava uzņēmējdarbība. Iemācīsim, kā radīt biznesa sistēmu, kas ar laiku strādās Tavā vietā.

Bet viena lieta ir zināt, ko darīt. Pavisam cita lieta – kaut ko darīt!

Zināšanas ir spēks tikai tad, ja tās pielieto.
Pat ja būsi izlasījis visas grāmatas par peldēšanu un noskatījies visas peldēšanas sacensības, vai spēsi kvalificēties Olimpiādei šajā sporta veidā? Kāpēc cilvēki bieži vien apstājas pusceļā? Kāpēc nodod savus sapņus un atgriežas atpakaļ?

Cilvēkiem nav izveidojies ieradums virzīties uz savu mērķi soli pa solim. Tāpēc blakus ir nepieciešami šo ceļu jau gājušie, lai Tevi atbalstītu. Lai motivētu, kad Tu būsi jau nolēmis padoties. Tāpat kā sportā, arī biznesā vajadzīgs treneris. Kāds, kam ir skaidrs skats no malas. Mēs piedāvājam Tev vienu no labākajām praktiskā biznesa apmācību sistēmām.
Tagad – Tavs gājiens!

Ir dzīve, ko Tu dzīvo tagad. Un ir dzīve, ko varētu dzīvot, ja būtu pilnībā īstenojis savas spējas.

Tu vari dzīvot savu sapņu dzīvi. Doties pārgājienā nākamajā ceturtdienā. Apceļot dienvidu salas katru otro mēnesi. Mosties tad, kad pats to vēlies. Būt kopā ar draugiem tik ilgi, cik Tu pats to vēlies. Tā ir pārsteidzoši jauka sajūta. Viss atkarīgs no Tava lēmuma.