Biznesa idejas
izlasāms 3 min

Vai vērts pašlaik uzsākt savu uzņēmējdarbību?

16.03.2017.

Biznesa uzsākšanai pašlaik ir interesants brīdis. Daudzi uzņēmēji aizver savas kompānijas, un tajā pat laikā rodas aizvien jaunas nišas. Uzņēmīgs cilvēks vienmēr pratīs atrast kādu brīvu tirgus segmentu, kuru nav aizņēmuši lielie spēlētāji.  Bet vai vispār ir vērts šobrīd uzsākt savu uzņēmējdarbību?


Mēs dzīvojam šeit un tagad. Tieši tāpēc labākais brīdis kaut ko uzsākt ir tagad! Cita laika nebūs. Vienmēr kaut kas traucēs – nebūs laika, nebūs naudas, nebūs ne laika, ne naudas… Bizness jāuzsāk tad, kad jūtam, ka gribam būt veiksmīgi un gribam daudz nopelnīt!

Vai pārzini personības vajadzību struktūru?
Skaidrs, ka labāk ir izvēlēties kādu no augošajām nozarēm. Mūsuprāt, pašlaik ir īstais brīdis investēt ar internetu saistītos projektos, jo šī nozare strauji attīstās un lietotāju skaits ar katru dienu pieaug. Pat ar nelielām investīcijām šeit ir iespējams gūt panākumus. Ja vēlies ko piezemētāku, pavēro, bez kā cilvēki nespēj iztikt pat krīzes laikā. Ēdiens, siltums, apģērbs, medicīnas pakalpojumi, mājsaimniecības preces… Vai esi pazīstams ar Ābrama Maslova piramīdu, kurā atainota personības vajadzību struktūra? Cilvēki ēdīs, mazgāsies un rūpēsies par savu veselību vienmēr.

Tūrisma pakalpojumi vājredzīgajiem
Vēlies ko nebijušu? Kā būtu piedāvāt tūrisma pakalpojumus vājredzīgajiem? Taču ne jau visi neredzīgie ir nabadzīgi pensionāri! Diezgan daudz cilvēku ir zaudējuši redzi slimību rezultātā, avārijās, karadarbības dēļ vai citos negadījumos, un iepriekš ir pieraduši ceļot. Arī redzes invalīdi vēlas dzīvot pilnvērtīgi. Ideja ir vienkārša – īpaši apmācīti redzīgie kļūst par gidiem neredzīgajiem.

Spīdošas kurpju auklas
Lai gan jauniešu mode ir pārejoša, un vakar pieprasītās preces jau rītdien neviens vairs nepirks, vari mēģināt noķert jaunākās tendences. Piemēram, caur interneta veikaliem vari pārdot tumsā spīdošas kurpju auklas. Vienkārši nopērc vairumā un pārdod mazumā! Izmantojot fosforizētas un fluoriscējošas krāsas (AcmeLight Textile, Noxton vai citas), Tu šādas auklas vari izgatavot pats. Protams, ja vien nav izdevīgāk iegādāties jau gatavas.

Priekšmetu meklēšanas ierīces
Vai esi kādreiz meklējis, kur gan atkal ir palikusi TV pults? Var pulti piesiet aukliņā pie televizora, bet tas nav XXI gadsimta cienīgs risinājums. Tirgū tiek piedāvāti dažādi čipi, kurus var pielīmēt pie bieži zūdošā priekšmeta, atvieglojot tā atrašanu. Tiek izmantotas pat GPS tehnoloģijas, tādējādi caur internetu iespējams atrast nozagto velosipēdu, maku, atslēgas vai telefonu. Ja kļūsi par Tile, TrackR, Chipolo vai kādas citas kompānijas pārstāvi, vairumā pirksi un mazumā pārdosi, tauta būs Tev pateicīga par noderīgo risinājumu!

Vai esi pacietīgs un neatlaidīgs?
Var atrast vēl tūkstošiem dažādu iespēju. Daudzas no tām esam jau aprakstījuši šeit. Vienīgi jāatceras, ka jebkādu ienesīgu biznesu izveidot mēneša vai pat gada laikā reti kuram izdodas. Pacietība un neatlaidība būs svarīgākās īpašības ikvienam jaunajam uzņēmējam. Tev būs jākļūst vienaldzīgam pret valsts politisko situāciju un slavenību izraisītajiem skandāliem dzeltenajā presē. Tev būs jākoncentrējas biznesam. Ar 100% varbūtību varam apgalvot, ka tā veiksme vai neveiksme galvenokārt būs atkarīga tieši no Tevis!

Save

Save