Personiskā attīstība
izlasāms 2 min

Paredzēt nākotni, pašam to veidojot

17.01.2017.

Jebkas iesākas ar sapni. Varbūt Tu iztēlojies savu sapņu partneri. Varbūt iztēlojies, kā jūs abi nesteidzīgi iekārtojaties Tava jaunā limuzīna aizmugurējā sēdeklī, un Tu dod rīkojumu šoferim aizvest jūs uz vakariņām restorānā. Varbūt iztēlojies, kā iekur kamīnu jaunajā lauku mājā.


Šos sapņus var izbaudīt. Tas ir tāpat kā skatīties savu iemīļoto filmu vēl un vēl. Tu vari desmitiem reižu apmeklēt motivējošus seminārus un būt iedvesmots. Bet tā arī neko neuzsākt reālajā dzīvē.

Tu vari ļoti vēlēties kļūt par olimpisko čempionu paukošanā. Vizualizēt brīdi, kad olimpiskās komitejas pārstāvis ierodas pie Tevis un uzkar kaklā zelta medaļu. Tajā pat laikā netaisies piecelties no dīvāna, lai vispār dotos kādu paukošanas nodarbību.

Maz ticams, ka bez konkrētas rīcības dzīvē kas mainīsies uz labo pusi.

 

Brīnumi mēdz notikt
Var jau tikai sēdēt un gaidīt, kad dzīvē notiks lielais brīnums. Reizēm brīnumi mēdz notikt. No simts miljoniem loterijas biļešu pircēju viens izvelk laimīgo lozi. Kāpēc gan nedarīt visu, lai brīnuma iespējamība palielinātos? Tu spēj radīt brīnumus pats, ja vien zini, ko Tu vēlies. Nepieciešams tikai ar pozitīvu noskaņojumu ķerties pie konkrētas rīcības.

Labākais veids, kā savā dzīvē pieredzēt brīnumus – tos radīt pašam! Rīkoties. Vairumam cilvēku šis ir grūts solis, jo nav skaidrs, ar ko sākt un ko darīt. Tieši tāpēc vairums arī apstājas. Veiksmīgie domā, plāno un aktīvi meklē durvis, kuras atvērtos tieši viņiem. Tie ir cilvēki ar motivāciju un ticību saviem spēkiem.

Tas neattiecas tikai uz biznesu vien. Tā ir jebkurā dzīves jomā. Darbā, attiecībās, personiskajā izaugsmē.

 

Kāpēc gan gaidīt?
Ja Tu vēlies dzīvot savādāk, kāpēc gan gaidīt? Varbūt vēlies iemācīties kādu svešvalodu? Uzsākt savu uzņēmējdarbību? Izveidot saskanīgu un mīlošu ģimeni? Beidzot doties savā sapņu ceļojumā? Izlīgt ar saviem radiniekiem? Uztrenēt vēdera presi? Rīkojies tūlīt!

Negaidi, kamēr iespēja atnāks pie Tevis. Radi šo iespēju pats. Jā, iespējams, ceļš nebūs viegls un paredzams. Būs kļūmes un neveiksmes. Tev var pietrūkt laika vai naudas. Tas nekas! Jebkura darbība ved Tevi tuvāk mērķim.

Sapņi parāda jaunas durvis, bet Tev pašam tās ir jāatver.