Biznesa idejas
izlasāms 5 min

Jaunības atjaunošanas bizness

02.01.2017.

Atklāts noslēpums, kā 10 minūtēs kļūt par 5 gadiem jaunākiem!
Pateicoties patentētai Hi-Tech sistēmai, profesionālas un efektīvas skaistuma salonu procedūras ir kļuvušas mobilas un viegli lietojamas pat mājas apstākļos. Turklāt, ļaujot ietaupīt līdz 95%!


Kā jauns novirziens ienesīgajā skaistumkopšanas industrijā, BYAS paver jaunu biznesa nišu ar lieliskām peļņas iespējām gan profesionāļiem, gan ikvienam apņēmības pilnam interesentam. Aplūkosim tuvāk, kā tas strādā.

WellStar ir vācu kompānija, kas jau vairāk kā 10 gadus darbojas “wellness” industrijā un pēdējos 4 gadus ar lieliskiem panākumiem iekaro Eiropas tirgu ar unikālo BYAS bioloģisko jaunības aktivizācijas sistēmu.

Viens sistēmas virziens ir sejas izskata uzlabošanai: grumbu izlīdzināšana, savītušu vaigu un plakstiņu pacelšana, dubultzodu likvidēšana, slaida sejas ovāla veidošana, vispārēja ādas veselības un jaunības atgūšana. Otrs virziens  ir ķermeņa kopšana: svara samazināšana problēmu zonās, celulīta un striju likvidēšana, muskuļu stingrības uzlabošana, nokarenas un apvītušas ādas elastības atjaunošana.

Glītās iPhone izmēra ierīcēs apvienotas medicīnā un kosmetoloģijā atzītākās tehnoloģijas: jonoforēze,  elektriskā muskuļu stimulācija, radiofrekvence un mikrovibrācija, turklāt tās darbojas ar to pašu jaudu un efektivitāti, ko salonos dod liela izmēra aparāti. Ierīces darbojas tandēmā ar atbilstoši radītiem, Vācijā ražotiem serumiem un gēliem.

Pavisam pašlaik pieejamas 7 dažādas procedūras ar dažādu pielietojumu, katra ar 3 dažādām intensitātes pakāpēm. Pamatprocedūra sastāv no vairākiem soļiem: ādas attīrīšana un mitrināšana dziļos slāņos, kad dermas līmenī ar jonoforēzi tiek iestrādāts augu izcelsmes hialurona serums. Procesu noslēdz ar dienas vai nakts krēmu. Hialurona serumi ir atbilstoši cilvēka vecuma grupai. Ļoti efektīga procedūra grumbu mazināšanā ir BYAS pasaulē pirmā galvaniskā maska, kas strādā tandēmā ar firmas Galvanisko Liftu. Jāatzīmē, ka visa BYAS kosmētika ir bez parabēniem un hipoalerģiska, jo WellStar neizmanto dzīvnieku izcelsmes izejvielas.

Izmēģinot BYAS 9 minūšu pamatprocedūru, rezultāts ir ar acīm saredzams – smalkās grumbiņas izlīdzinās un lielās rievas kļūst seklākas, tiek pacelti nošļukuši vaigi un plakstiņi. Sejas āda kļūst daudz svaigāka. Regulāri veicot procedūras 2-3 reizes nedēļā, efekts ir aizvien izteiktāks, redzamie uzlabojumi ir pastāvīgi un noturīgi. Pēc pāris nedēļām jau var iekļaut programmā tādas profesionālas procedūras kā EMS un radiofrekvence sejas ovāla modelēšanai un spēcīgam liftingam.

Salonos tamlīdzīgas procedūras izmaksā ap 50 – 70 eiro par vienu reizi, turklāt ar vienu reizi vien nepietiek – ir nepieciešams kurss. BYAS procedūras pašizmaksa ir 2 – 3 eiro. Rezultāti un fakti runā paši par sevi.

BYAS ir ieteicams gan personiskai lietošanai mājās, gan arī izmantošanai profesionālos nolūkos. Tāpēc, ja Tev jau ir sava klientūra skaistuma, veselības vai jebkādā citā jomā, Tu vari iepriecināt viņus, sniedzot papildus pievienoto vērtību – iepazīstinot ar BYAS.

Kā tas notiek?
Kļūsti par kāda viena demonstrācijas komplekta īpašnieku, iegādājoties to tieši no ražotāja. Komplektācija atkarīga no Tavām vajadzībām un ambīcijām. Jāatzīst, ka neraugoties uz novitāti un Hi-Tech standartiem, starta komplektiem ir pievilcīgas cenas, salīdzinot ar tirgū esošo kosmetoloģijas aparatūru.

Preci Tev kompānija piegādās ar UPS kurjera palīdzību. Ar šo Tu tiksi reģistrēts kā WellStar sadarbības partneris un Latvijas komandas biedrs. Attiecīgi, ja vien vēlēsies, Tu varēsi izmantot kompānijas piedāvātos un Latvijas komandas izveidotos, iztulkotos un praksē pārbaudītos mārketinga materiālus un biznesa infrastruktūru. Ar katru no jaunajiem partneriem ir gatavs sadarboties kāds pieredzējis mentors, kas īpaši rūpējas, lai jau pirmajā mēnesī jaunais partneris atpelnītu starta kapitālu ar krietnu uzviju.

Tie, kas ieinteresējušies par biznesu, tiek aicināti uz semināriem, kas Rīgā notiek reizi nedēļā un ko vada pieredzējuši mentori. Reizi divos mēnešos tiek organizēti Skaistuma stilistu kursi, kur pēc kompānijas apstiprinātas programmas jaunie partneri apgūst BYAS sistēmas darbību, noslēgumā iegūstot kompānijas prezidenta parakstītu sertifikātu.

Katrs partneris var izvēlēties pats – strādāt kā BYAS Skaistuma stilists ar klientiem, vai arī kā BYAS sistēmas organizators kļūt par mentoru jaunajiem stilistiem un organizatoriem.

Šīs sistēmas iegādājamas gan personiskai lietošanai mājās, gan arī izmantošanai procedūrās skaistumkopšanas salonos. Tāpēc, ja Tev jau ir sava klientūra skaistuma, veselības vai jebkādā citā jomā, Tu vari iepriecināt viņus, radot papildus pievienoto vērtību. Kas jādara? Vienkārši jāuzaicina savus klientus savā salonā uz šampānieša ballīti, kur omulīgā atmosfērā tiem būs iespēja izmēģināt BYAS produktu efektivitāti.


Atlīdzību shēma: WellStar dod iespēju pelnīt pieklājīgu naudu jau pirmajās nedēļās. Atlīdzība tiek maksāta gan par saviem klientiem, gan saviem piesaistītajiem partneriem, gan par radīto organizācijas apgrozījumu. Savu pienesumu dod arī organizācijas ikmēneša produktu abonēšana.

Reģistrācijas maksa: 49 eiro, kura tiek iekļauta pirmā pirkuma cenā kā atlaide

Par kompāniju: Dibināta 2004.gadā Vācijā. Kopš 2103.gada – BYAS sistēma. Nav precīzu datu par apgrozījumu. Vairāk kā 100 tūkstoši klientu, pārsvarā Eiropā.

Mīnusi: Kompānijas klientu atbalsta dienests atrodas Vācijā, tāpēc tehnisku jautājumu risināšanas valoda ir angļu vai vācu. Vajadzības gadījumā gan ir gatavi palīdzēt angliski runājošie Latvijas mentori.

Plusi: Produkti parāda tūlītējus rezultātus, tāpēc salīdzinoši viegli virzīt.
Kompānija pārstāvēta Latvijā tikai no 2015.gada, tāpēc daudziem šie produkti vēl ir jaunums.
Ieguldot savu laiku un pūles, iespējams gan nopelnīt ātru naudu tūlītējai dzīves sakārtošanai, gan veidot savu “pensiju fondu” nākotnei.
Starptautisks bizness. Lai strādātu ar partneriem vai klientiem citās Eiropas valstīs, nav jāpērk papildus licences.
Iespējams kā vienam no pirmajiem ieiet lielajā Krievijas tirgū, ko WellStar plāno atvērt 2017. gada nogalē.
WellStar 2017.gadā piedāvā aktīvajiem partneriem ar savu darbu nopelnīt akcionāra statusu, kas nozīmē nopietnus pasīvos ienākumus tuvākajā nākotnē.
Veicot pasūtījumu, iespējams noformēt līzingu, kas atvieglo ātru rīcību.
Pieejami regulāri apmācību semināri par biznesu un par produktiem. Pieredzējuši un nopietni mentori gan Latvijā, gan Eiropā.
Gatavi biznesa instrumenti: Latvijas komandas mājas lapa, iztulkoti materiāli, jaunā partnera komplekts, dažādi video latviski un krieviski, Facebook grupas ātrai informācijas apmaiņai.

 


Vairāk info – sazinoties ar mums caur e-pastu.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save