Biznesa idejas
izlasāms 3 min

Nopelnīt ar atlaidēm

02.01.2017.

Vai nav lieliska doma – nopelnīt ar atlaižu piešķiršanu? Lyoness sevi dēvē par starptautisku iepirkšanās apvienību, piedāvājot gan atlaides daudzos veikalos visā pasaulē, gan iespēju nopelnīt savu no daļu no Lyoness klientu apgrozījuma.


Šī ir tā saucamā “cashback” sistēma, kuru Tu jau pazīsti, ja izmanto, piemēram, tādas klientu lojalitātes kartes kā “Mans Rimi”, “Depo” vai Maxima’s “Paldies”. Vismaz 1% no pirkuma atgriežas kontā. Sīkums, bet patīkami. Dažiem cilvēkiem pat sākas panika, ja īstā karte ir palikusi mājās…

Lai nebūtu jānēsā līdzi simtiem dažādas atlaižu kartes, Lyoness piedāvā šīs pat un vēl citas atlaides iegūt ar vienu karti. Jau šobrīd ar Lyoness sadarbojas veikali “Maxima”, DUS “Lukoil”, restorāni “Benjamiņš”, “Čili Pizza”, “Yakuza”, apdrošināšanas kompānija “Gjensidige”, taksometru firma “Red Cab”, dzērienu veikali “Eurovīns”, klīnikas “Diamed” un “Veselības centrs 4”, sadzīves tehnikas veikali “Verners DE”, viesnīcas “Opera Hotel Spa”, “Hotel Jūrmala Spa”, “Europe City Hotels” un daudzi citi.

Ārvalstīs – un tās šobrīd ir vismaz 47 valstis – šis atlaižu piedāvājums ir vēl plašāks. Ar Lyoness karti atlaides var saņemt “Ebay”, “Amazon”, “AliExpress” un daudzās citās populārās iepirkšanās vietās. Daudzi veikali piedāvā ekskluzīvas akcijas tikai Lyoness.

Mūsuprāt, lielisks produkts. Ar vienu karti tiek aizvietotas daudzas citas kartes, ar ko jau ir pilns maks.

Šī ir viena no iespējām, kas ļauj ne tikai ietaupīt no ikdienas pirkumiem, bet arī nopelnīt. Ja ir vēlēšanās un griba centīgi darboties – pat ļoti labi nopelnīt. Vispirms, Tu vari pelnīt 0.5% no savu paziņu veiktā apgrozījuma, ja, pateicoties Tavām pūlēm, viņi būs pieteikušies Lyoness kartei un to izmantos. Var pelnīt arī no grupas (Tavu paziņu paziņu) veiktā apgrozījuma.

Atlīdzību shēma: Salīdzinoši sarežģīta (Shopping points, Balance bonus, Coach bonus u.c.), bet saprotama
Reģistrācijas maksa: Reģistrēšanās kartei ir bez maksas
Ikmēneša maksa: Kartes lietotājiem viss bez maksas. Biznesa veidotājiem, pievienojoties tīklam Lyconet – 50 eiro mēnesī. Uzņēmumiem, kas vēlas izplatīt Lyoness kartes ar savu logo – īpaši noteikumi.
Par kompāniju: Dibināta 2003.gadā Austrijā. Apgrozījums pārsniedz 1 miljardu EUR. Vairāk kā 5 miljoni lietotāju visā pasaulē.

Plusi: Ļoti labs produkts, jo šāda karte principā ir noderīga ikvienam, kurš iepērkas. Patīkami, ka kartes lietotājiem nav nekādu obligātu prasību vai pienākumu. Lai arī Latvijas tirgus vēl nav apgūts pilnībā, ir iespējams piedāvāt šīs kartes lietotājiem un uzņēmumiem daudzos jaunos tirgos.

Mīnusi: Ieradumus mainīt ir grūti, tāpēc lielākais izaicinājums – lai cilvēki pierastu šīs kartes lietot. Lai ar Lyoness pelnītu nopietnas summas, izplatot kartes uzņēmumiem, jāmaksā ikmēneša maksa.
Ērti iegūt atlaides, uzrādot karti, ir vien Latvijas mazajos veikalos. Lielie veikalu tīkli pieņem vienīgi pie Lyoness iegādātas dāvanu kartes, attiecīgi pagaidām vēl Lyoness karšu popularitāte ir zema, tāpēc tūlīt cerēt uz lieliem % ienākumiem nevajadzētu.


Vairāk informācijas var iegūt, sazinoties ar cilvēku, kurš par šo iespēju ir Tev pastāstījis. Vai arī atsūti pieprasījumu mums.