Biznesa idejas
izlasāms 2 min

Miegs ir jaunais statusa simbols

11.04.2017.

Tev var būt māja Mežaparkā, jauns Maserati un iespaidīgs konta atlikums bankā, bet, ja Tu regulāri nevari normāli izgulēties kaut kādu iemeslu dēļ, tam visam nav nekādas nozīmes.


Pieaugot dzīves tempam, ilgstošs miegs ir kļuvis jau gandrīz par ekstru. Mūsdienās, iespējams, jau puse no mums nevar atļauties izgulēties ilgāk par 6 stundām dienā, lai gan ieteicamas ir 8 stundas.

Pētījumi rāda, ka miega traucējumi novājina imūnsistēmu un atmiņu, izraisa depresiju un garīgus traucējumus, kā arī var novest pie diabēta, onkoloģiskām slimībām un pāragras nāves.

Ja Tev ir savs bizness, tad risinājums ir to automatizēt vai noregulēt tā, ka vairs nav būtiski no rīta doties uz biroju. Un, protams, vajag iemācīties atslēgties no nebeidzamās e-pastu plūsmas, sociālo tīklu ziņām un traģikas pilnajām vēstīm televīzijas raidījumos.

Tie ir maldi, ka panākumu dēļ uzņēmējam ir jāstrādā, sevi nežēlojot, ikdienā aizmirstot par veselību, draudzību un citām lietām, kas dzīvi padara saturīgu. Zinātnieki apgalvo, ka tieši pilnvērtīgs miegs ir tas faktors, kas ļauj uzņēmējiem pieņemt racionālus lēmumus un veiksmīgi attīstīt biznesu!

Nevis dārga automašīna vai zīmolu apģērbs, bet miegs ir jaunais statusa simbols.

Ja meklē jaunu biznesa nišu, ar veselīgu miegu saistītās lietas pašlaik ir aktuāla tendence. Piemēram, miega apnojas diagnostika. Zāļu tēju izplatīšana. Jogas nodarbības. Īpaši matrači. Dažādi gadžeti, kas palīdz novērst miega traucējumus. Meditācijas.

Bet, pirms atkal meties kārtējā skrējienā pēc panākumiem, kārtīgi atpūties un uzkrāj spēkus. Bez Tevis tāpat šovs nesāksies.

Save

Save