Praktiski padomi
izlasāms 2 min

Kā astroloģija var palīdzēt biznesam?

02.01.2017.

Var neticēt, ka Zeme griežas ap Sauli. Var neticēt karmai un pārdzimšanai. Var neticēt arī astroloģijai, uzskatot horoskopus vien par izklaidi un māņiem.


Jauno uzņēmēju interese par astroloģiju ir liela. Ne visi gan to atzīst, jo izveidojies zināms aizspriedums, ka astroloģijai ir kāds sakars ar burvestībām un gaišredzību. Taču tā ir tāda pat zinātne kā ķīmija vai psiholoģija.

Esam personiski pārliecinājušies, ka vēdisko astrologu sastādītie dzimšanas horoskopi ir ļoti precīzi. Sava veida diagnoze, kas palīdz saprast cilvēka rakstura īpatnības un intereses. Jāzina tikai dzimšanas datums, vieta un laiks.

Kāpēc tieši vēdiskā astroloģija? Noteikti, ka arī citas zinātnes ir pareizas. Neesam pārbaudījuši. Šīs zinātnes (Joytish) pamatā ir senā vēdiskā filozofija.

Tās mērķis ir pavēstīt par mūsu dzīves uzdevumiem, un tā parāda, kā vislabākā veidā varam izmantot planētu enerģijas, kas darbojas mūsu dzīvē.

Ko vēdiskā astroloģija var dot Tavam biznesam?

Astroloģija ir kā palīginstruments. Pirmkārt, Tu labāk izpratīsi sevi. Kādas ir Tavas stiprās puses, dotības? Kāds biznesa veids ir Tev piemērotākais? Iespējams, Tu jau to visu nojaut.

Otrkārt, Tev būs iespēja uzzināt darbinieku spējas un īpašības ne tikai no viņu skaisti uzrakstītajiem CV.

Treškārt, noskaidrosi, kādas telpas ir vislabāk piemērotas Tavam biznesam.

Vai Tu ej pareizajā virzienā? Kur var rasties sarežģītas situācijas? Kurā brīdī vislabāk reģistrēt uzņēmumu? Varbūt Tu ej pret straumi? Var gadīties, ka dzīve ir grūta, jo Tu nemitīgi dari to, kas Tev nemaz nebūtu jādara.