Līderība
izlasāms 2 min

Biznesa klase un ekonomiskā klase

27.01.2018.

Lai gan izvēlei lidot biznesa klasē ir kāds būtisks mīnuss – salīdzinoši augstā cena, par šādiem lidojumiem ir pietiekoši liela interese, jo sevišķi tālajos reisos, kad ir svarīgi nonākt galamērķī pēc labas atpūtas.
Reģistrācija lidostā bez rindas. Ērtāki krēsli. Labāks ēdiens. Pieeja speciālai VIP zonai lidostā, kurā netraucēti sagaidīt savu reisu, uzēst un palasīt laikrakstus. 


Tāpat ir pamatotas cerības šādā lidojumā iepazīties ar nākamo biznesa partneri vai Tava uzņēmuma potenciālo investoru. Protams, ja tūlīt piedāvāsi viņam investēt miljonu “plikā” idejā, solot nopelnīt trīs, tā nebūs pareizākā pieeja.

Jebkuram investoram svarīgi būs saprast, vai Tu jau esi spējis no nekā izveidot kaut vai 100 tūkstošus vērtu uzņēmumu, pirms vispār ielaisties sarunās.

Bet šoreiz ne par to.

Vai esi ievērojis, kā savu laiku pavada lidmašīnas pasažieri dažādās klasēs?

Vairums biznesa klases klientu lasa, strādā pie saviem laptopiem vai arī mierīgi guļ, uzkrājot spēkus galapunktam.

Daļa ekonomiskās klases pasažieru gan arī guļ, taču pārsvarā tie garlaikojas, telefonos dzenādami spēles vai skatīdamies filmas. Daži izmanto laiku iedzeršanai.

Varbūt tas, ka biznesa klases pasažieri prot novērtēt tādu resursu kā laiks, arī ir priekšnoteikums viņu panākumiem dzīvē?