Karjera
izlasāms 2 min

7 iemesli pamest algoto darbu un uzsākt biznesu

20.07.2017.

Dzīve nekam nedod 100% garantiju. Neapmierinātība ar savu šā brīža darbavietu nenozīmē, ka izdosies gūt panākumus savā uzņēmējdarbībā. Daudziem tā arī vispār neizdodas kaut ko savu uzsākt. Taču kāds no šiem 7 iemesliem var būt lielisks stimuls, lai beidzot savā dzīvē ko mainītu!


 1. Atbildības sajūta.
  Cilvēks ir gatavs pierādīt sevi. Viņš ir gatavs saņemt tik, cik ir nopelnījis. Gatavs pats kontrolēt sevi, pats dot sev rīkojumus un pats pieprasīt sev atskaites.
  (Ja Tavs faktiskais pienesums ir daudz mazāks nekā saņemtā alga, turies cieši pie savas darbavietas!)
 2. Vides maiņa.
  Cilvēks ir spiests pavadīt ar pilnīgi neciešamiem kolēģiem vismaz 8 stundas katru darbadienu. Kā zināms, apkārtējā sabiedrība var gan celt, gan nogremdēt pavisam.
 3. Pašvērtējums.  
  Cilvēks saprot, ka darba vietā viņu nenovērtē, ka vadība izturas kā pret otršķirīgu. Uzsākot biznesu, viņš var sajust savu īsto vērtību. Tam ir rīcības brīvība un tiesības pieņemt savus lēmumus.
 4. Attīstība.
  Nodarbojoties ar kaut ko vienu ilgus jo ilgus gadus, cilvēks neattīstās. Tā prāts noslēdzas jaunām idejām. Uzsākot savu uzņēmējdarbību, pat nav citu iespēju, kā vien daudzpusīgi attīstīt sevi dažādajās biznesa situācijās!
 5. Jēgas meklējumi.
  Cilvēks saprot, ka viņa darbs bieži vien ir bezjēdzīgs, un vadība daudz ko uzdod darīt tikai tāpēc, lai formāli tam būtu, ar ko nodarboties. Piemēram, kad armijā jārok grāvis “no šejienes līdz pusdienas laikam”, lai pēc tam uzreiz to bērtu ciet. Kāpēc gan tērēt laiku velti?
 6. Vēlme radīt.
  Cilvēks vēlas kaut nedaudz izmainīt pasauli. Izveidot to sev tīkamāku. Izveidot ko savu. Īstenot savas idejas.
 7. Piepildījuma sajūta.
  Uzsākot savu biznesu, ne vienmēr būs tikai panākumi vien. Toties dzīve iegūs krāsas! Pārvērtīsies par aizraujošu spēli! Un tikai tā ir vērts dzīvot!