Praktiski padomi
izlasāms 3 min

3 knifi, kā pārdot vieglāk un vairāk

09.01.2018.

Kad Tu zini dažādus knifus un noslēpumus, pārdot un gūt sev lielākus ienākumus kļūst daudz vieglāk.

Tieši tāpēc tuvāko pāris dienu laikā esmu nolēmis padalīties ar dažādiem paņēmieniem, kas varētu noderēt Tavā ikdienas darbā.

Un tā, sāksim ar pirmo…

#1 “Pirmais mēnesis bez maksas!”

Paši jau zinām, kādi esam – aizņemti un kūtri uz lēmumu pieņemšanu. Tāpēc mums kā pircējam ir nepieciešams stimuls pirkumumam vai sadarbības uzsākšanai.

Ja Tu ļauj savam klientam izmēģināt savu preci vai pakalpojumu bez maksas uz 30 dienām, tas pie šā produkta lēnām pierod un, visticamāk, neatteiksies apmaksāt pēc izmēģinājuma laika beigām.

Labs tonis ir jau sākumā paziņot, ka pastāv iespēja jebkurā brīdī bez jebkādām saistībām atteikties no izmēģinājuma. Arī Amerikā netrūkst “haļavščiku”, bet tādi veikali kā “Wallmart” vai “Amway” ir sapratuši, ka izdevīgāk ir paņemt atpakaļ šajā testa periodā pat gandrīz tukšu veļas pulvera paciņu nekā neiedot klientam pamēģināt ko jaunu.

#2 “Tikai 5 eiro mēnesī!”

Liela daļa pircēju domā šodienas kategorijās, nevis ilgtermiņā. Preces cena 5 eiro mēnesī šķiet daudz zemāka par 50 eiro gadā.

Mēneša abonēšana par “Netflix” filmām šķiet lētāk nekā pirkt no “Lattelecom TV” pa vienai filmai, lai arī kopsumma sanāk lielāka.

All-Inclusive viesnīca par 300 eiro šķiet izdevīgāka par līdzvērtīgu BB piedāvājumu, kur nakšņošana izmaksā vien 100 eiro, bet par ēšanu un dzērieniem ir jāmaksā atsevišķi.

 

#3 “Piegāde 49 min vai atdosim bez maksas!”

Jo īpaši pirms Ziemassvētkiem ieguvēji bija tie, kuri solīja garantētu piegādes laiku. Mūžam steidzīgie labprātāk pārmaksās par picu, ko garantēti saņems 49 minūšu laikā, nekā gaidīs suši 2 – 3 stundas.

 

Izklausās visai vienkārši, vai ne?

Tomēr vairums pārdevēju tā nedara, jo vienkārši ikdienas steigā par to pat neaizdomājas. Ar treneri var gūt labākus panākumus sporta zālē, ar labu mentoru – biznesā.

Ja arī Tu vēlies sasniegt izcilību pārdošanā, Tev jau šodien ir jārezervē sev vieta sen gaidītajā seminārā “Issavienojums”, kurš tepat Rīgā sāksies jau 7.februārī un kuru rīko viens no Latvijas labākajiem biznesa treneriem Edgars Untāls.

Apmācības notiks nelielā 10 – 12 cilvēku grupā lietišķā, dinamiskā un pozitīvām emocijām bagātā vidē. Tev būs sava darba burtnīca, kurā veiksi pierakstus, kā arī analizēsi gan savu, gan arī kolēģu darbu. Apmācību gaitā izpsēlēsi neskaitāmas lomu spēles – praksē pārbaudīsi visus šīs unikālās pārošanas sistēmas elementus. Noslēgumā pierādīsi savu profesionālo sniegumu eksāmenā – nodemonstrēsi pilnu pārdošanas komunikācijas ciklu, izmantojot jauniegūtās zināšanas un prasmes. Apjoms – 30 stundas. Praktiskie uzdevumi un piemēri – 70%, teorija – vien 30%.

Uzmanību! Ja pieteiksies uz šīm nodarībām ar kodu “JJ”, uzreiz pēc apmaksas saņemsi divus bezmaksas bonusus:
1) Čārlza Duhiga e-grāmatu “Ieraduma spēks. Kāpēc dzīvē un biznesā darām to, ko darām, un kā to mainīt”;
2) manu individuālo biznesa konsultāciju 100 eiro vērtībā.

Atceries piesakoties norādīt kodu “JJ”!

P.S. Šim Pārdošanas Profesionāļu semināram piesakies šeit.

P.S.S. Jau rīt mēs parunāsim, kā, neieguldot ne centa, Tu vari palielināt savus pārdošanas apjomus par 86%. Seko jaunumiem, un tiekamies jau rītdien internetā!


/Jānis JAVA, Līderu skola/