Esam uzņēmēju komanda. Jau vairākus gadus sekmīgi mijiedarbojamies ar tiem, kas grib no savas dzīves ko vairāk. Ar tiem, kas izvēlas tikt pie turības nevis ar taupību, bet ar gudrību.

Trūkst motivācijas? Nav ideju, ko darīt tieši Tev? Neesi pārliecināts par izdošanos? Iespējams, Tev nepieciešams biznesa treneris, ar kuru kopīgiem spēkiem sasniegt savus mērķus.

Uzskatām, ka tieši Tavu situāciju visefektīvāk atrisinās personiska saruna un sadarbība. Īstais laiks rīkoties ir tagad. Piesaisti savām idejām mūsu zināšanas un pieredzi!


Jānis Java

Jānis Java

Līderu skolas vadītājs. Uzņēmējs un uzņēmējdarbības konsultants. Specializējas interneta mārketingā (copywriting jeb pārdošanas tekstu sagatavošana, e-pasta mārketings, reklāmas kampaņas Facebook, zīmola veidošana interneta vidē). Izveidojis informatīvu portālu tīkla mārketinga uzņēmējiem.

Ieguvis bakalaura grādu un telekomunikāciju inženiera diplomu, absolvējot Rīgas Tehnisko universitāti. Latvijas Universitātes maģistratūrā apguvis uzņēmējdarbības vadību. Zināšanas regulāri papildina dažādos semināros. Diplomēts muitas deklarants. Semināru autors un vadītājs par mērķa vadību un jaunu ideju radīšanu dažādu līmeņu vadītājiem. Ilggadēja pieredze kā radošo ideju un motivācijas trenerim.

Darba pieredze kā vairāku savu elektronikas un citu preču vairumtirdzniecības uzņēmumu izveidotājam un vadītājam jau kopš 2003. gada. Eiropas Savienības struktūrfondu projektu konsultants. Pārzina no praktiskās puses visus svarīgos biznesa uzsākšanas aspektus. Nodarbojies ar jaunu klientu un pasūtījumu piesaisti, sagādes procesiem, eksporta tirgu izpēti un potenciālo sadarbības partneru piesaisti.


Viesturs Šterns

Viesturs Šterns

Finansists. Ieguvis Latvijas Universitātes maģistra grādu ekonomikā. Saņēmis starptautiskā finanšu analītiķa licenci CFA institūtā (ASV). Latvijas Starptautisko Attiecību institūta diplomēts speciālists starptautiskajā ekonomikā un tiesībās.

Vairāku nozaru un biznesa sektoru eksperts gan vietējā, gan starptautiskajos tirgos. Veic biznesa analīzi, izmaksu un biznesa procesu optimizāciju, analītisko biznesa sistēmu izveidi. Piedalījies vairāku lielu uzņēmumu sekmīgā pārdošanā. Pieprasīts kā riska kapitāla piesaistes, HR, mārketinga, stratēģijas, uzņēmējdarbības uzsākšanas un attīstības, kā arī komandas veidošanas konsultants.

Kā investīciju bankas H2B partneris specializējas uzņēmumu vērtēšanā, apvienošanas un pārņemšanas (M&A) darījumos. Grāmatu vairumtirdzniecības uzņēmuma “Latvijas Grāmata” valdes loceklis.


Normunds Žunna

Normunds Žunna

Uzņēmumu vadītājs ar daudzpusīgu pieredzi. Savulaik vadījis Latvijas Republikas Saeimas un Prezidenta drošības dienesta nodaļu. Strādājis pretkontrabandas struktūrā starptautiskā projektā VID Muitas pārvaldē. Vadījis savus uzņēmumus nekustamo īpašumu un muitošanas nozarēs. Burtnieku novada pašvaldībā bijis īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs. Studējis Rīgas Medicīnas institūta Vispārējās ārstniecības fakultātē un Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas fakultātē (muitas vadība un nodokļi). Ieņēmis Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācijas izpilddirektora amatu, pašlaik aktīvi darbojas politikā.

Piedalījies tādos semināros kā „Līderība un vadība – stereotipi un realitāte”, „Konfliktu risināšana un stresa vadīšana”, „Time Mentor”, „Kreativitāte”, „Kā strādāt ar medijiem”.

Nozīmīga pieredze bijusi reiz piedzīvotais maksātnespējas process, pateicoties kuram, ir gūta pārliecība par savām spējām strauji atgūties un sasniegt vēl lielākus panākumus: “Tikai tad, kad padodies, esi patiešām visu zaudējis.”

Pabeidzis studijas Rīgas Medicīnas institūta Vispārējās ārstniecības fakultātē un Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē (muitas vadība un nodokļi).


Zane Java

Zane Java

Uzņēmēja, viena no Latvijā pazīstamākajām ēterisko eļļu speciālistēm. Grāmatas “Ēteriskās eļļas sievietes skaistumam” autore.

Banku augstskolā ieguvusi bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā un banku grāmatvedībā. Zanes kvalifikāciju un tieksmi sevi pilnveidot apliecina viņas sertifikāti vairākās jomās. Piedalījusies vairākos semināros uzņēmējiem par ES līdzfinansēto projektu ieviešanu, gala pārskatu sagatavošanu. Personāla motivācijas veidošanas programmas un metodikas autore. Paralēli sava uzņēmuma vadībai, uzkrājusi lielu praktiskā darba pieredzi, sniedzot grāmatvedības un revīzijas ārpakalpojumus mazajiem uzņēmumiem jau vairāk kā 10 gadus. Šobrīd viņas uzņēmums sniedz skaistumkopšanas pakalojumus Fotoepilācijas IPL klīnikā.


Kaspars Vīksne

Kaspars Vīksne

Mārketinga speciālists. Studējis mārketingu Latvijas universitātes doktorantūrā. Pirms tam izglītību mārketingā ieguvis, studējot Latvijā un ASV.

Lasa lekcijas par šo tēmu Rīgas Tehniskajā universitātē un Latvijas universitātē. Līdzšinējās karjeras laikā veicis vairākus zinātniskos pētījumus par patērētāju uzvedību, zīmolvedību un citām mārketinga disciplīnām. Pētījumu rezultātus prezentējis starptautiskās zinātniskās konferencēs.

Šobrīd kā neatkarīgs mārketinga eksperts strādā ar biznesa uzsācējiem, kā arī līdzdarbojas atsevišķu Latvijas uzņēmumu inovatīvu produktu izstrādē.